Advert

MHP İLÇE BAŞKANI iSA BiRCAN “CUMHUR İTTİFAKININ İÇİNDEYİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Salıpazarı İlçe Başkanı İsa Bircan Ak Parti heyetini kabul etti. “Cumhur İttifanın içindeyiz.”dedi.

MHP İLÇE BAŞKANI iSA BiRCAN “CUMHUR İTTİFAKININ İÇİNDEYİZ”
MHP İLÇE BAŞKANI iSA BiRCAN “CUMHUR İTTİFAKININ İÇİNDEYİZ” habersal.net

CUMHUR İTTİFAKININ İÇİNDEYİZ

Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman, Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Halil Akgül ve Yönetim Kurulu Üyelerini MHP İlçe Başkanlığı binasında kabul eden İlçe Başkanı İsa Bircan “Aday süreci geldi geçti. Bu görev size nasip oldu.Genel Merkezimizin uygun gördüğü şekilde Cumhur İttifakının içindeyiz. Bu süreçte teşkilat olarak biz üzerimize düşen görevi yapacağız.

KARŞINIZDA DEĞİL, YANINIZDAYIZ

Karşınızda değil yanınızda yürüyeceğiz diyen İlçe Başkanı Bircan "Mesele üç-beş belediye almak değil, mesele Genel Başkanımızın da dediği gibi beka meselesi. Aramıza fitne sokmak isteyenler olacaktır. Konunun muhatapları burada. Bizler bu fitne ve fesata fırsat vermeyeceğiz."

MHP SEÇMEN LİSTELERİNE İTİRAZ ETMEMİŞTİR.

Şunu özellikle vurgulamak istiyorum.MHP seçmen listelerinin askı sürecinde kesinlikle hiç bir mahallede ve hiç bir şekilde listelere itiraz etmemiştir. Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için partimizin aldığı prensip kararlarına uyarak parti olarak itirazımız olmamıştır.Bununda böyle bilinmesini istiyorum.

Başkan Bircan ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Salıpazarı teşkilatına teşekkür ederek, Salıpazarı’nda Cumhur İttifakı sorunsuz bir şeklide devam edecektir.”dedi.

mhp ak parti salıpazarı cumhur ittifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı