Advert

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN CESEDİNE ULAŞILDI

​Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu'nda kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan Türkmenistan uyruklu üniversite öğrencisinin cesedi, bulunduğu kayalıklardan AFAD ekiplerince çıkarıldı

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN CESEDİNE ULAŞILDI
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN CESEDİNE ULAŞILDI habersal.net

Samsun'un Vezirköprü ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu'nda kamp yaparken kaybolan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Türkmenistan uyruklu Yusuf Hojayev'in cesedine ulaşıldı.  

Vezirköprü ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu'nda 5 gün önce kamp yapmaya giden ve o günden sonra kendisinden haber alınamayan Hojayev (20) için arama çalışmaları başlatılmış, iki gün önce de öğrencinin cesedinin, sarp kayalıkların yaklaşık 200 metre aşağısında olduğu belirlenmişti.

AFAD ekiplerinin 3 gün boyunca yürüttüğü çalışmalar sonucu, üniversiteli gencin cesedinin bulunduğu yere ulaşıldı. Sedye ile halatlara bağlanarak kanyondan çıkarılan Hojayev'in cesedi, otopsi yapılmak üzere Vezirköprü Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Samsun'da 14 Ocak'ta Vezirköprü'ye giderek Şahinkaya Kanyonu'nda çadır kuran Hojayev'den haber alamayan yakınları, kanyonda tekne sahibi olan Muhittin Çataloğlu'na ulaşmıştı. Söz konusu alana giden Çataloğlu, gencin çadırı, çantası ve montunu bulmuş ancak Hojayev'i görememişti. Bunun üzerine kayıp gencin bulunması için çalışma başlatılmıştı. 

samsun vezirköprü kanyon ceset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı