Advert

SALIPAZARI GEREĞİNİ YAPACAK MI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı olarak Türkiye’nin her yerinde iddialı olduklarını ve hedefi yüksek tuttuklarını belirten Erdoğan, herkesin bu hedefi yakalamak için çalışması gerektiğini söyledi.

SALIPAZARI GEREĞİNİ YAPACAK MI?
SALIPAZARI GEREĞİNİ YAPACAK MI? habersal.net

Erdoğan’ın, yerel seçimlere yönelik izlenecek strateji konusundaki uyarıları şöyle: “Tüm parti ve teşkilatlarımız ortak bir dil kullanmalı. Bunun için söylem birliğine dikkat edin. Cumhur İttifakı ile ilgili dikkatli konuşun. Biz olaya yukarıdan bakıyoruz. Yukarıdan bakarak gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Yerelden, tek taraflı bakarak, kimse değerlendirme yapmasın. Seçim iş birliği konusunda genel başkanlar bir karar verdi. Herkesin uyması gerekir. Birbirimiz ile uğraşacağımıza muhalefete odaklanmalıyız.

GEREKENİ YAPTIK
''Samsun’da bir olay oldu. Biz de gerekeni yaptık. Bundan sonra da buna benzer şeyler olursa aynı şekilde gerekeni yapmaya devam ederiz. Cumhur İttifakı konusunda tavrım net, taviz vermeyiz. Genel başkanlar bir karar vermişse buna herkes uymalı. Sadece belediye seçimi için bir iş birliği değil bu. Beka meselesi. Karşılıklı fedakârlık yapıyoruz. Kimse çizgiyi aşmasın. Cumhur İttifakı adaylarının kazanması için çalışacağız. Hedefimiz yüzde 50 ve üstü olacak. Herkes bu hedefe kilitlenmeli. Ayrıca sosyal medya var deyip, sadece orada yapılacak kampanyaya güvenip, çalışmayı ihmal etmeyin”dedi.

SALIPAZARI NE YAPACAK?

19 Ocak Cumartesi Samsun’a gelerek ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak olan Cumhurbaşkanının bu uyarıları Salıpazarı’nda karşılık bulacak mı? Başkan adayları açıklanadığında dışarda kalan siyasi parti ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile teşkilatlar ittifak adayının arkasında duracak mı? Yoksa kendilerine 31 Mart seçimleri için yeni bir yol haritası mı çizecek?  Salıpazarı ittifakın gereğini yerine getirip getirmeyeceğini 3-5 gün içerisinde göreceğiz.

cumhur ittifakı ak parti mhp salıpazarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı