Advert

KAYMAKAM BULAT 'HABERLERİNİZLE BİZLERE YÖN VERİYORSUNUZ'

Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat ve İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay Habersal Gazetesini ziyaret etti.

KAYMAKAM BULAT 'HABERLERİNİZLE BİZLERE YÖN VERİYORSUNUZ'
KAYMAKAM BULAT 'HABERLERİNİZLE BİZLERE YÖN VERİYORSUNUZ' habersal.net

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Habersal Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu ziyaret eden Kaymakam Bulat “Bize göre önemli olan haberlerin hakkaniyetli, doğru yapılması ve yayınlanmasıdır” dedi.

“GÖNÜL BAĞI KURUYORUZ”

Kaymakam Bulat, 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutladı  ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Göreve geldiği günden beri, başta kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanları ile STK temsilcileri olmak üzere özellikle Salıpazarı halkı ile gönül bağı kuran Kaymakam Bulat , ziyaretinde yaptığı açıklamada basının önemi ve gücünden bahsetti.

“ÇOĞU ŞEYİ SİZDEN ÖĞRENİYORUZ”

Gazetemizi yakından takip ettiğini belirten Kaymakam “Takip ettiğimiz kadarıyla yaptığımız tüm çalışmaları en iyi şekilde kamuoyuna yansıtıyorsunuz. Salıpazarı’mızla  alakalı sıkıntılı olan konuları gündeme getiriyor, masaya yatırıyorsunuz. Bürokratlar olarak bizler de, sizler sayesinde çok şey öğreniyoruz.

“HABERLERİNİZLE BİZLERE YÖN VERİYORSUNUZ”

Yerel basının kamuoyunu aydınlattığını ve halkı bilgilendirmek adına görev yaptığını vurgulayan Kaymakam Bulat , “Yerel basın ilçemizin tanıtımına da çok büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, ilçede, ilde olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve vatandaşı bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir. İnşallah bundan sonraki dönemlerde de performansınız artarak devam eder. Bizlerde elimizden geldiği kadar Salıpazarı  için güzel olanı, iyi olanı, doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Sizlere de teşekkür ediyoruz. Sizlerde bizleri destekliyorsunuz. Haberlerinizle yön veriyorsunuz. Bu da bizim için büyük bir kazanım. İnşallah hep böyle gider, işbirliği içerisinde güzel bir çalışma dönemi yaşarız.” ifadelerini kullandı.

Habersal Canlı Yayın Stüdyosunu da gezen Kaymakam Ali Osman Bulat “Salıpazarı’nda çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’da gazetemizin çalışma sistemi hakkında Kaymakam  Bulat’a bilgi vererek, nazik ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduklarını  ifaderek ederek teşekkür etti.

 

SALIPAZARI HABERSAL KAYMAKAM ALİ OSMAN BULAT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı