Başkan Şahin: Beraberliğimiz hiç bitmeyecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İstanbul'da Alaçamlılar Derneğinin misafiri oldu. Etkinlikte söz alan Şahin, "Bu birlik ve beraberliğimiz hiç bitmeyecek" açıklamasında bulundu.

Başkan Şahin: Beraberliğimiz hiç bitmeyecek
Başkan Şahin: Beraberliğimiz hiç bitmeyecek habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin İstanbul'da faaliyet gösteren İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin misafiri oldu. Dernek yöneticileri ve gurbetteki Alaçamlıların sevgi gösterileriyle karşılan Şahin, bu birlik ve beraberliğin bozulamayacağını belirtti.  İstanbul'daki Alaçamlılar Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Eski Bafra Kaymakamı Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel ile Samsun Dernekler Konfederasyonu (SAMKON) Onursal Başkanı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bafralı iş adamı Kaya Aşçı'da katıldı.

'EL ELE DEVAM...'

Samsun derneklerinin İstanbul gibi bir dünya kentinde çok önemli görev üstlendiklerinin  altını çizen Şahin, "Samsun dernekleri, bu metropol kentte hemşehrilik ruhunun ve hemşehrilik dayanışmasının adeta örnekleri oldular. Bu durum tabiatıyla bizleri son derece memnun ediyor. Bu yönde büyük çaba gösteren başta Kaya Aşçı olmak üzere Samsun derneklerimize, hemşehrilerime ve emeği geçen herkese teşekkür borçluyuz. Hayat mücadelesi içerisinde ekmek kavgasının peşinde gurbete çıkan siz değerli hemşehrilerimle bir arada olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Belediye başkanı olduğum günden bu yana sizlerle daima sıkı ilişkiler içerisinde olduk. İstanbul'da, memleketimizde düzenlenen her etkinlikte bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Bu birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak, bundan sonra da el ele vermeye devam edeceğiz"  dedi.

Zihni Şahin İstanbul'daki ziyaret programları kapsamında Danıştay Üyesi Osman Tural ile de bir araya gelerek hasret giderdi.Samsun'daki başta büyükşehir çalışmaları olmak üzere proje ve yatırımlar hakkında da ikili görüş alış verişinde bulundu.                     

SAMSUN ZİHNİ ŞAHİN BÜYÜKŞEHİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı