Advert

SALIPAZARI’NIN İLK KADIN MUHTAR ADAYI

Salıpazarı’nda ilk kadın muhtar adayı Kübra Bayrak Tekin Orta Mahalleden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

SALIPAZARI’NIN İLK KADIN MUHTAR ADAYI
SALIPAZARI’NIN İLK KADIN MUHTAR ADAYI habersal.net

Habersal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’ya konuşan Kübra Bayrak Tekin neden aday olduğunu açıkladı.

“KADIN ELİ ELİ DEĞECEK”
Kadınların ev ve iş yaşamındaki başarısını yerel yönetimlerde de bir kadın titizliği ve şefkati ile başaracağına inandığı için Orta Mahalleden muhtar adayı olduğunu açıklayan Tekin, "Orta Mahalleye kadın eli değecek. Herşey daha güzel olacak. Kazanacağıma da inanıyorum”dedi.

“KALIPLAŞMIŞ ZİHNİYETİ YIKMAK İÇİN”
Öncelikle eşinin, ailesinin ve ardından yakın çevresi ile kadınların onay ve desteğiyle Orta Mahalleden aday olmaya karar verdiğini, kadının toplumdaki yeri ve önemiyle yaşamın her alanında başarılı olduğunu, kadınların toplumsal sorumluluğunun her geçen gün arttığını vurgulayan Muhtar adayı Tekin, "Kadının var olduğu yerde başarı ve toplumsal paylaşma yaşam düzeyimize de yansır. İlçenin ilk kadın muhtar adayı olarak azaları belirleyerek ekip anlayışı içerisinde seçim çalışmalarına başlayacağız.Kalıplaşmış zihniyeti yıkmak için, kadınlarında siyasette kendini göstermek,kadınların önünü açmak ve ilçemiz kadınlarını temsilen muhtar adayı oldum.

“AİLEME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Babam yıllarca mahalle muhtarlığı yaptı. Babamın tecrübelerinden de yararlanacağım. Eşim ve ailemin bana olan desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum. Bu anlamda mahallemdeki diğer muhtar adayı olacak rakiplerime de başarılar diliyorum" dedi. 

 

salıpazarı kadın muhtar adayı orta mahalle kübra bayrak tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı