Advert

KARADUMAN, '2019'DA KAZANAN SAMSUN OLACAK'

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Hem yerel seçimlerden çıkacak sonuç hem de 100. yıl kutlamaları nedeniyle 2019'da kazanan Samsun olacak" dedi.

KARADUMAN, '2019'DA KAZANAN SAMSUN OLACAK'
KARADUMAN, '2019'DA KAZANAN SAMSUN OLACAK' habersal.net

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajda; 2019 yılının Samsun'un yılı olacağını söyledi. 

2019 yılında Türkiye'nin daha da güçlenerek 2023 hedefine ilerleyeceğini ifade eden Karaduman, "Genel Başkanımız, Cunhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde şahlanan ülkemiz, onca saldırıya maruz kaldı. Ancak yapılan her türlü saldırıyı, engelleri sayın Erdoğan liderliğinde kenetlenen milletimizle birlikte başarıyla aştık. Liderimizin verdiği müjdelerle milletimiz yeni yıla mutlu giriyor. Türkiye, 2019'da daha da güçlü şekilde yoluna devam edecektir" dedi.

Samsun için 2019 yılının ayrı bir önemi olduğunu ifade eden  Karaduman, "Hem ülkemiz hem de Samsun için çok önemli bir seçim süreci geçireceğiz.  Ayrıca Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan ile Cumhurbaşkanımızın himayesinde,  19 Mayıs 1919 un 100.  yılı olması münasebetiyle Samsun'da 2019'da önemli çalışmalar yapılacak. Bu anlamda şehrimizde yoğun günler yaşanacak.     Seçimlerden sonra yeni motivasyon ve heyecanla tüm belediye başkanlarımız şehri kalkındırmak için büyük çaba sarf edecekler. 2019 Samsun'un yılı olacak. Seçim sonuçları ve yapılacak çalışmalarla 2019'da kazanan Samsun olacak. Bu düşüncelerle 2019 yılının ülkemiz, milletimiz, hemşehrilerimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur, barış ve refah içinde geçmesini, temenni ediyorum" diye konuştu.

ak parti samsun hakan karaduman yeni yıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı