Reklamı Geç
Advert

HABERSAL’DAN KAYMAKAM BULAT’A ZİYARET

Habersal Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat’ı makamında ziyaret etti.

HABERSAL’DAN KAYMAKAM BULAT’A ZİYARET
HABERSAL’DAN KAYMAKAM BULAT’A ZİYARET habersal.net

Kaymakam Hilal Küsmez Günaydın’ın Afyon’un Hocalar Kaymakamlığına atanması ile Salıpazarı Kaymakamlığına atanan Ali Osman Bulat Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’yu makamında kabul etti.

Kaymakam Bulat “İlçemizde meydana gelen ekonomik ve sosyal gelişmelerin nabzını tutan ve vatandaşlarımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören çok değerli basın mensuplarımızın, mesleki ilke ve esaslar çerçevesinde objektif ve tamamen kamu yararına icra ettiği çalışmaları biz idarecileri memnun ettiği gibi aynı zamanda eksik kaldığımız noktaların hatırlatılması ve çözüme kavuşturulması bakımından sizlerin çok büyük katkılarınızı görüyoruz. Böylesine önemli bir görevi üstlenmenizden dolayı sizleri tebrik eidyorum.”dedi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Kuzu’da yeni göreve başlayan Kaymakam Bulat’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevinde başarılar diledi.

salıpazarı habersal sait kuzu kaymakam ali osman bulat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı