Reklamı Geç
Advert

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI DEMİR ‘SALIPAZARI TAMAM’

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ilçe ziyaretleri kapsamında Salıpazarı İlçesini ziyaret etti.

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI DEMİR ‘SALIPAZARI TAMAM’
AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI DEMİR ‘SALIPAZARI TAMAM’ habersal.net

Ak Parti İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’e Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ve Belediye Başkanı Halil Akgül eşlik etti.

Demir Ak Parti İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada” Bildiğiniz üzere Sayın cumhurbaşkanımızın başkanlık ettiği genel kurulda bir karar alındı. Bu kararda tarafıma git Samsun’a ve Samsun halkına hizmet et dendi. Bizde görevden kaçmadık. Samsunlu hemşehrilerime hizmet etmek için Büyükşehir adayı olarak sizlerin karşısına çıktık. Havza’dan başlayarak İlçe ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Salıpazarı’nda sizlerle beraberiz.

“YOLSUZLUK VE RÜŞVET BİTİCEK”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı "Demir benim dönemimde yolsuzluk ve rüşvet olmayacak. Olup ta iletmeyene hakkımı helal etmem. Allahın izni sizlerinde desteği ile Belediye Başkanı seçildiğimizde hiçbir belediye vatandaşına ceza kesmeyecek. Vatandaşını cezalandıran bir belediye olmayacağız.Diyalog ve iletişim kanallarımız sürekli açık olacak. Ceza yerine ikna yöntemi kullanılacak.

5 YILDA BİTECEK

Her ilçeye bir şantiye kuracağız diyen Demir “En uç noktalardan başlayarak hiçbir mahallemizde yol sorunumuz kalmayacak. Her ilçeye birer şantiye kurarak gece gündüz çalışacağız. 5 yılda yol su ve alt yapı sorunu olan hiçbir mahallemiz kalmayacak. Bunu sizlerle birlikte başaracağız. Bizi hizmet etmek için aday gösterdiler. Hizmette millet için yapılır. Biz bir olacağız beraber olacağız. Samsun`umuzun Türkiye’mizin geleceği için bu şehri yükselteceğiz.

KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK

Salıpazarı’nda bir şeyin eksikliğini hissediyorum diyen Ak Parti Samsun Büyükşehir Adayı Demir “Kadınlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri bir tesis Salıpazarı’nda mutlaka olmalıdır. Çay içebilecekleri, bir araya gelip sohbet edebilecekleri ve namaz kılabilecekleri bir tesisi inşallah önümüzdeki dönemde Salıpazarı ilçemizde faaliyete geçireceğiz.”dedi.

SALIPAZARI’NDA SORUN YOK

Salıpazarı Ak Parti Teşkilatı İlçe Başkanlığı ve Belediye Başkanı, Gençlik ve Kadın Kolları ile uyumlu ve sorunsuz çalışan bir ilçemiz. Ak Partimizin kuruluşundan bu yana en uyumlu çalışan bir ilçe olarak bizlerin daima takdirini kazanmıştır. Bu seçim de aynı aheng ve uyumla bu süreci en verimli bir şekilde geçireceğiz. Salıpazarı tüm seçimlerde her zaman ilk üçün içinde olmuştur. Bu seçimde yine rekor bir oy aranı ile hak ettiği yeri alacaktır.”dedi.

 

SALIPAZARI AK PARTİ MUSTAFA DEMİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı