Reklamı Geç
Advert

MUSTAFA DEMİR'DEN İLK AÇIKLAMA

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanlığında açıklamalarda bulundu.

MUSTAFA DEMİR'DEN İLK AÇIKLAMA
MUSTAFA DEMİR'DEN İLK AÇIKLAMA habersal.net

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, çeşitli programlar için bugün Samsun'a geldi. Havza'da saat AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve partililer tarafından karşılanan Demir, daha sonra açıklamalarda bulunmak üzere AK Parti Samsun İl Başkanlığını ziyaret etti.

Demir burada yaptığı konuşmada, "Benim en mutlu olduğum en bahtiyar günlerimden birini yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Önemli ve ağır bir sorumluluğu almak için de AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden aday olarak gösterildim. Sorumluluğumuz kat be kat artmış durumda. AK Parti’nin kurulduğu günden beri aşkla ve şevkle şehrimize hizmet için gece gündüz çalıştık. Gönül rahatlığıyla görevi tamamlamış olarak sosyal hayatta devam eden birisiydim. Yeniden  bir sorumluluk verilme isteğiyle şimdi büyük bir heyecan içerisindeyim. Bugün çalışmalara başlamış durumdayız.  Kazandığımızda da şehrimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Şu anda şehir çeşitli plan, proje ve çalışmalarımız  mevcut bunları inşallah ilerleyen dönemde açıklayacağız. Samsun’un potansiyelleri o kadar yüksek ki Samsun Türkiye’yi taşıyacak bir potansiyele sahip diye düşünüyorum.

Bu durumu daha ön plana çıkarak ülkemizin ekonomisine ve ülke hayatına yansıtacak çalışmalar yapacağımızı belirtmek isterim. Belediyemizi yönetirken tam katılım gerçekleşecek şekilde  çalışmalar yürütmeye yönelik programlarımızı ve projelerimizi hazırlıyoruz. Tüm teşkilatlarımızla ve paydaşlarımızla bu yeni heyecanı yansıtmak ve sorumluluk almak adına gayretle çalışacağız. Samsun’da böyle bir aday tespitinden sonra da destek bekliyoruz. Bizim en büyük yardımcımız kadro olarak güçlü ve birlikte olamamız. Bu birlik ve beraberlik Samsun’un ekonomisine, gelişimine ve üretimine katkı sağlayacak inşallah" dedi.

 

samsun ak parti mustafa demir seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı