İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN’DEN MEVLiT KANDiL MESAJI

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin, Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN’DEN MEVLiT KANDiL MESAJI
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN’DEN MEVLiT KANDiL MESAJI habersal.net

Başkan Şahin, mesajında bir Mevlid Kandili’ni daha idrak etmenin sevincini, huzur ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Başkan Şahin, mesajında şunları kaydetti: “Bugün âlemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (SAV) dünyamıza teşriflerinin yıl dönümü… Karanlıkların aydınlığa kavuşmasında ve katılaşmış kalplerin yumuşamasında çok önemli bir yere sahip olan, böyle şerefli ve mübarek bir gün vesilesiyle Peygamber sevgisinin gönüllerimize kök salmasını diliyorum.

Duygularında sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü, ilişkilerinde hakkı, doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde ihlâs ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden, güzellik ve ümit dolu Hz Peygamber (SAV) bütün varlığıyla bize örnek olmakta, yaşamakta olduğumuz hayata ve geleceğimize ışık tutmaktadır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Mevlid Kandilimizin bütün Müslümanlara huzur getirmesini, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların aşılmasında kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine ve yeni rahmet kapılarının açılmasına vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan diliyor, hemşehrilerimizin ve tüm İslâm âleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyorum.”

salıpazarı iyi parti şakir şahin kandil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı