YAMAN 'SALIPAZARI ÖRNEK OLDU'

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Yaman, Salıpazarı ilçesinde yapılan belediye hizmetlerinin örnek olduğunu belirterek,

YAMAN 'SALIPAZARI ÖRNEK OLDU'
YAMAN 'SALIPAZARI ÖRNEK OLDU' habersal.net

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Yaman, Salıpazarı ilçesinde yapılan belediye hizmetlerinin örnek olduğunu belirterek, "İlçemize AK Parti'nin eli değdi, hizmetler ilçenin dört köşesine ulaştı "dedi. 

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, yerel seçimler öncesi çalışmalarına tam saha pres olarak devam ettiğini belirtti. Salıpazarı'nda ev toplantıları, esnaf ziyaretleri yaparak çalışmalarına devam ettiklerini belirten Yaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dile getirdiği 'gönül belediyeciliği' vurgusuna dikkati çekti. 

ADAY ADAYLARI SAHADA 

Yaman," Yeni aday adayları için süreç devam ediyor. İki aday adayımız alanlarda kapı kapı geziyor. Adaylarımız ve partiler, ‘Gönül belediyeciliğini’ anlatıyor. Salıpazarı’nda örnek belediyecilik anlayışı bugünde uygulanıyor. Vatandaşın belediye hizmetlerinden en memnun olduğu yerlerden biri Salıpazarı’dır "dedi. 

AK PARTİ SALIPAZARI İSMAİL YAMAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ben Mehmet Kaya     2018-11-25 Ben Mehmet Kaya köyüm konakoren bolas karaağaç mahallesi Samsun'da ikamet ediyorum da hizmet olduğuna inanmıyorum çünkü köylerimizde hizmet yok köy yollarımız berbat su sıkıntısı var ayıptır yıllardır hizmet yapacağız diye milleti kandırıyorsunuz salıpazarı salipazarindan ibaret değil bunun köyleride var kardeşim asıl hizmetleri köylere yapmanız lazım ben bundan sonra kimseye oy felan yok
Fatih     2018-11-25 Ben memnun değilim çalişmalardan köyümün yolu patates tarlasına dönmüş hani hizmet Bora’mın bu işleri arkadaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı