BAŞKAN ŞAHİN ÇARŞAMBA’DA STK’LARLA BULUŞTU

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba'da esnaf odaları ve STK'ların yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada Başkan Şahin'e kasket hediye edildi.

BAŞKAN ŞAHİN ÇARŞAMBA’DA STK’LARLA BULUŞTU
BAŞKAN ŞAHİN ÇARŞAMBA’DA STK’LARLA BULUŞTU habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba'da esnaf odaları ve STK'ların yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada Başkan Şahin'e  kasket hediye edildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba İlçesinde bulunan Göl Restoranda esnaf odaları ve STK'ların yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi.

Düzenlenen programa Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, esnaf odaları ve STK'ların yönetim kurulu ve üyeleri katıldı. Programda konuşma yapan başkanı Zihni Şahin'e esnaflar ve STK'lar adına Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, tarafından Çarşamba ile özdeşleşmiş ürünlerden biri olan  8 köşeli kasket ve Çarşambaspor atkısı hediye edildi. Hediyeler için teşekkür eden ve katılımcılara seslenen Başkan Zihni Şahin,     "Toplumun önündeki sorunları çözmek ve yaşam kalitesini arttırmak onların mutlu oldukları kentte yaşam alanı sağlamak için çalışıyoruz" dedi.

zihni şahin stk çarşamba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı