Reklamı Geç
Advert

AK PARTİ ADAY ADAYI BOZKURT ‘HUZURLU BİR SALIPAZARI İÇİN ADAYIM’

Önümüzdeki yerel seçimlerde Salıpazarı Ak Parti’den aday adayı olan Erdal Bozkurt gazetemizi ziyaret ederek neden aday olduğunu açıkladı.

AK PARTİ ADAY ADAYI BOZKURT ‘HUZURLU BİR SALIPAZARI İÇİN ADAYIM’
AK PARTİ ADAY ADAYI BOZKURT ‘HUZURLU BİR SALIPAZARI İÇİN ADAYIM’ habersal.net

Habersal Gazetesi İmtiyaz sahibi Sait Kuzu’yu ziyaret eden Aday adayı Bozkurt Salıpazarı İlçesi’nin atak yaparak şehrin önemli ilçelerinden biri olmasının zamanı geldiğini ifade ederek, önceliğinin Salıpazarı’nda yaşayan herkesin huzurlu ve mutlu olması olduğu söyledi.

'DOĞDUĞUM YERE HİZMTETMEK İSTİYORUM'

Salıpazarı İlçesi, Mumlu Mahallesi’nde doğduğunu ifade eden Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkan A. Adayı Erdal Bozkurt, “ Salıpazarı’nda doğdum. Sokaklarında oynadım. Ekmeğiyle, havasıyla, suyuyla büyüdüm. Sadece burada doğduğum ve büyüdüğüm için değil, Salıpazarı’nı gerçekten sevdiğim ve büyük bir potansiyeli olduğuna inandığım için bu önemli göreve talip oldum. Bizim ilçemiz ve ilçe halkımız gerçekten her şeyin en iyisine layıktır. Emeğiyle yaşar, mücadelesiyle ayakta kalır. Toprağa ve doğaya saygılıdır. Eğer gerçekten güçlü bir birliktelik kurulursa aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır. İlçemizin Allah vergisi büyük avantajları var. Bu avantajları bir an önce bölge halkının daha fazla yararlandığı bir hale getirmek için gece ve gündüz demeden çalışacağız” dedi.

salıpazarı ak parti erdal bozkurt belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı