Advert

SALIPAZARI’NDA KİMLER ADAY ADAYI?

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MKYK sonrası yaptığı açıklamada partilerinden belediye başkanı aday adayı olacakların başvurularının 5-12 Kasım 2018'de alınacağını bildirdi.

SALIPAZARI’NDA KİMLER ADAY ADAYI?
SALIPAZARI’NDA KİMLER ADAY ADAYI? habersal.net

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MKYK sonrası yaptığı açıklamada partilerinden belediye başkanı aday adayı olacakların başvurularının 5-12 Kasım 2018'de alınacağını bildirdi. Çelik "MKYK'mızın kararıyla bütün seçim çevrelerinde partimiz adayların tespiti ve sıralamasında 'merkez yoklaması' usulünü uygulayacak"ifadelerini kullandı.

Bu açıklamadan sonra gözler siyasi paritlere ve aday olacak isimlere çevrildi. Salıpazarı’nda şu ana kadar adaylık için ismi geçen iki isim var. Bunlardan biri mevcut başkan Halil Akgül, diğeri ise Tüm-Büro Sen Genel Başkanı Veysel Yılmaz.

Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkanlığı aday adayı için bu iki isim dışında Kamuoyunda bazı isimler zikrediliyor.5-12 Kasım tarihleri arası kimler aday adayı olacak merak ediliyor.

 

yerel seçim ak parti salıpazarı aday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet     2018-11-09 Ak Partinin salıpazarı adayı aylardır belli. veysel yılmaz kesin aday. sadece salıpazarı için değil tüm belediyelerde mevcut başkanlar gidici görünüyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı