Advert
Advert

BAŞKAN AKGÜL ‘MUHTARLAR OLMADAN ASLA’

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN AKGÜL ‘MUHTARLAR OLMADAN ASLA’
BAŞKAN AKGÜL ‘MUHTARLAR OLMADAN ASLA’ habersal.net
Advert

Başkan Akgül, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Muhtar köy ya da mahallelerde yerel yönetim idaresinin başıdır. Muhtarlar seçimle işbaşına gelen halkımızın temsilcileridir. Toplumun sosyal ve idari ihtiyaçlarını karşılayan muhtarlık müessesesi, çok yönlü bir kurumdur.

Muhtarlarımızın, kendi sorumluluklarının yanı sıra sosyal açıdan da sahip oldukları önemli görevleri vardır. Muhtarlarımız, sorumluluk bölgelerindeki maddi durumdan yoksun insanların ihtiyaçlarının karşılanmasında da etkin rol oynamaktadır. Muhtarlarımız, aziz milletimizin birinci derecede temsilcileridir.

Mahalli idarelerin yapıtaşı olan muhtarlarımız yerel yönetimin hamisidir. Bizler mahalli idareciler olarak muhtarlar olmadan asla başarılı olamayız. Muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerine çare üretiyoruz. İnşallah el birliğiyle bu güzel şehrin bütün sorunlarını en asgari seviyeye indireceğiz.

Bu vesileyle demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızın bu güzel gününü kutluyor, mahalli idarelerimizin gözbebeği olan muhtarlarımıza selam, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

salıpazarı halil akgül muhtarlar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kral     2018-10-18 Başkan muhtarlar kadar sende çalışsan. Insallah seni akp den aday göstermezler.yoksa ekseni yüzünden kaybedecek seçimi.ilcede yol yok .su yok .kanalizasyon yok. yok da yok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı