BAHÇELİ AÇIKLADI… İSTANBUL HARİÇ HER YERDE…

MHP Lideri Devlet Bahçeli, grup toplantısında yapılacak yerel seçimde Cumhur İttifakına bağlı olduklarını açıklayarak İstanbul hariç, diğer tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına aday çıkartacaklarını söyledi.

BAHÇELİ AÇIKLADI… İSTANBUL HARİÇ HER YERDE…
BAHÇELİ AÇIKLADI… İSTANBUL HARİÇ HER YERDE… habersal.net

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün gerçekleşen grup toplantısında yapılacak yerel seçimlerde tüm il ve ilçelerde belediye başkanlıklarına aday çıkartacaklarını açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yapılacak yerel seçimlerle ilgili grup toplantısında gerçekleştirdiği konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı hariç diğer tüm il ve ilçelerde seçime aday çıkartacaklarına dikkati çekti.

Grup toplantısı konuşmasında "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dışında her yerde, her seçim çevresinde, her büyükşehir, il, ilçe ve beldede adaylarımızı çıkartarak mahalli idareler seçimlerine katılacağız." diyen Devlet Bahçeli, sözlerini "Mutlaka başaracağız, Allah'ın izniyle en iyi sonucu alacağız. Biz Cumhur İttifakı'na bağlıyız. Gevezelik yapan, hazımsızlık gösteren, alttan alta ittifakı tahribe yeltenen kibir yuvalarını dikkate ve ciddiye almayacağız." diyerek sürdürdü.

MHP BAHÇELİ YEREL SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı