İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN YENİ EĞİTİM YILINI KUTLADI

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN YENİ EĞİTİM YILINI KUTLADI
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI ŞAHİN YENİ EĞİTİM YILINI KUTLADI habersal.net

Başkan Şahin mesajında, yeni eğitim yılında, geleceğin emanet edileceği çocuklar ve gençlerin yeni başarılara doğru yola çıkmalarının heyecanını hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Eğitimin insanın kendisine, çevresine ve vatanına faydalı bireylerin yetiştirilmesini, toplumun kalkındırılmasını sağlayan en önemli unsur olduğunu belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Şakir Şahin, şunları söyledi.

“Öğrencilerimizin hedeflerini daima yüksek tutarak planlı ve düzenli çalışması, öğretmenlerimizin bilgiyi aktaran değil, bilgiye ulaşma yollarını sunan kişiler olmaları, velilerimizin ise her alanda çocuklarına destek vermeleri gerekmektedir. Verilecek eğitimde amacımız öğrencilerimizin, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, vatan bayrak ve kutsal değerlerini bilen, bunları yüceltmeye çalışan bireyler olarak yetişmesini sağlamak olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının ilçemize, ilimize ve ülkemize, tüm eğitim çalışanlarımıza, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, başarılı bir eğitim-öğretim yılı temenni ediyorum” dedi.

salıpazarı iyi parti şakir şahin eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı