Advert

Akgül, 'İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir'

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül 2018 – 2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Akgül, 'İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir'
Akgül, 'İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir' habersal.net

Belediye Başkanı Halil Akgül ,Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak için birinci şartın eğitim olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Akgül mesajında, “Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yeri olan ilköğretim, devamı gelecek uzun bir yolun başlangıcıdır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir. Bu nedenle çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tüm öğrencilerin ve eğitimcilerin İlköğretim Haftası’nı kutlayan Başkan Akgül, 2018 – 2019 eğitim-öğretim yılının herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

salıpazarı halil akgül eğitim öğretim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı