ANNE VE KIZI AYNI GÜN NİKAH MASASINA OTURDU

9 yıl önce boşanan Feruze Özeren ve Ahmet Tekin çifti kızları Merve Tekin ve Murat Tekin ile birlikte Karacaören Şelalesi’nin kenarında nikah masasına oturarak dünya evine girdiler.

ANNE VE KIZI AYNI GÜN NİKAH MASASINA OTURDU
ANNE VE KIZI AYNI GÜN NİKAH MASASINA OTURDU habersal.net

9 yıl önce boşanan Feruze Özeren ve Ahmet Tekin çifti kızları Merve Tekin ve Murat Tekin ile birlikte Karacaören Şelalesi’nin kenarında nikah masasına oturarak dünyaevine girdiler.

Nikah işlemini gerçekleştiren Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Evlilik önemli bir müessese ve 9 yıldır ayrı olan Feruze ve Ahmet Tekin çifti kızları Merve’nin barışma isteklerini kırmayarak kızları ile birlikte nikah masasına oturdular.

Ben ailenin barışmasında büyük emeği geçen Merve kızımıza aile adına teşekkür ediyorum. İnşallah iki çiftimiz de bir ömür boyu mutlu olurlar” şeklinde konuştu.

Kızları Merve ile aynı gün nikah masasına oturan anne Feruze Özeren ise, “Kızımızın en mutlu gününde kızımız barışmamızı istediği için böyle bir karar aldık.

Anne kız olarak aynı gün nikah kıymak istedik, aynı gün imza atmak istedik. Onların mutluluğuna mutluluk katmak istedik” diye konuştu.

Anne ve babasının barışarak yeniden nikah masasına oturmalarını sağlayan Merve Tekin, anne ve babası ile birlikte nikah masasına oturmanın kendisi için çok güzel bir duygu olduğunu ve hem kendi mutluluğuna hem de anne ve babasına şahitlik yapmış olduğunu dile getirdi.

salıpazarı anne-kız Feruze Özeren Ahmet Tekin halil akgül nikah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı