Advert

BAŞKAN AKGÜL'ÜN 30 AĞUSTOS MESAJI

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN AKGÜL'ÜN 30 AĞUSTOS MESAJI
BAŞKAN AKGÜL'ÜN 30 AĞUSTOS MESAJI habersal.net

Başkan Akgül, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:"Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve fedakar vatan evlatlarımız sayesinde kazanılan 30 Ağustos zaferinin 96. yıl dönümünü kutlamanın millet olarak onur ve gururunu yaşıyoruz.

Canı pahasına bağımsızlığını ve hürriyetini koruyan ve  bu uğurda neler yapabileceğini 30 Ağustos 1922'de bütün dünyaya  kanıtlayan milletimiz, her zorluğun altından birlik, beraberlik ve kararlılık duygularıyla daha da başarılı olarak çıkmayı başarmıştır.

Bugün de aynı mücadeleyi her türlü terör örgütüne karşı sürdüren milletimiz geçmişten aldığı toplum olma bilinciyle bütün şer odaklarının üzerine giderek canı pahasına topraklarını ve bayrağını korumaktadır.

30 Ağustos zaferi gibi 15 Temmuz hain darbe girişiminde de ülkesini ve değerlerini kalleşlere çiğnetmeyen bu aziz millet, aynı mücadele ruhunu bütün terör örgütlerine karşı gösterecek ve ödetecek güce ve yüreğe sahiptir. Türk Silahlı Kuvvetleri, vatandaşlarımız ve emniyet güçlerimiz omuz omuza vererek aynı milli duygularla canı pahasına ülkesini korudular. O kara günde dik durusunu bozmayan milletimize ve Türk Silahlı kuvvetlerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yokluklar içerisinde büyük fedakârlıklarla temelleri atılan Cumhuriyetimiz de milletimizin azmi, kararı ve gayreti sayesinde her geçen gün daha da kalkınarak güçlenmekte ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu millet tarih boyunca olduğu gibi bugün de, yarın da bu kararlıkla milli birlik ve beraberliğini koruyarak, varlığını sürdürecek ve bu topraklarda ay yıldızlı bayrağı gururla dalgalandıracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramımızı  kutluyor, bütün şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi de minnetle anıyorum."

salıpazarı belediyesi 30 ağustos halil akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı