ÇİĞDEM KARAASLAN'A BÜYÜK İLGİ

Bir kez daha AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı'na atanan Çiğdem Karaaslan, bayram için geldiğ memleketi Samsun'da her kesimden büyük ilgi gördü. Karaaslan, "Tek bir şey için mücadele ediyorum. Halkımıza hizmet" dedi

ÇİĞDEM KARAASLAN'A BÜYÜK İLGİ
ÇİĞDEM KARAASLAN'A BÜYÜK İLGİ habersal.net

AK Parti'nin kongresinde bir kez daha Merkez Karar Yürütme Kurulu'na(MKYK) seçilen, ardından bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan, bayram için geldiği Samsun'da vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Karaaslan, "Samsun'a, ülkemize, halkımıza hizmet için mücadele ediyorum. Tek amacım, hedefim budur" dedi.

SİYASİ ÇEKİŞMELERDEN UZAKTA...

Seçim bölgesine her gelişinde halkın içerisine karışan, sivil toplum kuruluşlarını sık sık ziyaret eden Çiğdem Karaaslan, bu yönüyle hemen her kesimden takdir görmeye devam ediyor. Parti içi hiç bir çekişmenin içerisinde yer almayan, siyasi münakaşalardan kaçınmaya özen gösteren Çiğdem Karaaslan, bu özellikleriyle de sivrilmeyi başardı.

'HİZMET YÜRÜYÜŞÜ ENGELLENEMEZ'

Çiğdem Karaaslan, Kurban Bayramı nedeniyle geldiği Samsun'da yine bir çok ziyarette bulundu, halkla bayramlaştı. Ziyaretlerinde yaptığı açıklamalarda özellikle 'birlik ve beraberlik' vurgusu yapan Çiğdem Karaaslan, geleceğe dair de önemli mesajlar verdi. AK Parti'nin 16 yıllık iktidarı süresince Türkiye'de geçmişle kıyaslanmayacak başarılara imza attığını belirten Çiğdem Karaaslan, "Karanlık odakların tüm çabalarına rağmen bu hizmet yürüyüşü engellenememiştir, engellenemeyecektir de" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'IN YOL ARKADAŞI

Halkla kurduğu sıkı ilişkinin hizmet etme yolunda kendisine büyük moral ve güç verdiğine dikkati çeken Çiğdem Karaaslan, "Bugüne kadar hep bir şey için mücadele ettim. O da halkımıza hizmet etmek. AK Parti ve onun önderi sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı olduğumun farkındayım. Hepimiz bu bilinçle, bu büyük sorumluluk duygusuyla birlikte bu yolda ilerlemeyi sürdürüyoruz" dedi.

AK PARTİ'NİN DEĞİŞMEZ İLKESİ: DEĞİŞİM!

Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada ise, Türkiye'de son dönemde en önemli değişim ve dönüşümün 16 Mayıs 2016'da yaşandığını belirterek şunları kaydetti:

"Hükümet sistemini, 'Türkiye artık bu şekilde yola devam edemez' diyen cesur yürek Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarla birlikte yeni sisteme 'evet' diyerek değiştirmeyi başardı. Bu değişim ve dönüşümün arkasından kendi teşkilatlarımızda değişim ve dönüşüm başladı. Sonra milletvekilliği genel seçimlerinde kadrolar yenilenerek değişim dönüşüm yaşandı. En son gerçekleştirdiğimiz büyük kongremizle bu kez değişim, partimizin yönetim kurulları ve üst düzey yöneticileri arasında gerçekleşti. Yüzde 60'a yakın değişim yaşandı. Her zaman AK Parti'nin değişmez ilkesi değişim. Asla bizim değişimden yana bir tereddüdümüz yok. Tecrübe ile yeniliği çok iyi harmanlayabilen ve bunu çok iyi yapabilen bir bakış açısı hakim oldu. Bu şekilde 50 kişilik parti yönetim kadrosu belirlendi."

 

ak parti samsun kunduz çiğdem karaaslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı