Advert

MHP’Lİ USTA’NIN BAYRAM MESAİSİ

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 19 Ağustos günü Atakum İlçesi Dereköy Mevkiinde denize girdikleri esnada boğularak hayatlarını kaybeden, aynı aileden Kadir, Erkan, Emrah Veral ve Furkan Şener'in Bafra'daki ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

MHP’Lİ USTA’NIN BAYRAM MESAİSİ
MHP’Lİ USTA’NIN BAYRAM MESAİSİ habersal.net

DENİZDE BOĞULAN GENÇLERİN AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 19 Ağustos günü Atakum İlçesi Dereköy Mevkiinde denize girdikleri esnada boğularak hayatlarını kaybeden, aynı aileden Kadir, Erkan, Emrah Veral ve Furkan Şener'in Bafra'daki ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Yaşanan elim hadisenin çok üzücü olduğuna vurgu yapan Usta, acılı ailenin yanlarında olduğunu ve acılarını paylaştığını belirtti.

HUZUREVİ ZİYARETİ

MHP Havza İlçe Başkanlığında ilçe yöneticileri ve partililerle bayramlaşan Usta, daha sonra Havza Huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle bayramlaştı. Usta, huzurevi ziyaretlerini çok önemsediğini belirtirken, her fırsatta ziyarette bulunmanın gerekliliğine vurgu yaptı.

BAYRAM MESAİSİ

Bayram programlarına hız kesmeden devam eden Usta, MHP Samsun il başkanlığında partililerle yapılan bayramlaşma organizasyonunun ardından Havza İmircik Derneği tarafından düzenlenen piknik programına, Esenyurt Samsun Havzalılar Derneğinin şölenine ve Vezirköprü Kunduz Festivali yağlı güreşlerine katıldı.

mhp samsun erhan usta bayram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı