AK PARTİ SALIPAZARI TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanlığı’nda Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’nın da katılımıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

AK PARTİ SALIPAZARI TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI
AK PARTİ SALIPAZARI TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI habersal.net

"ÖNÜMÜZDE YEREL ŞEÇİMLER VAR"

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı  İsmail Yaman, “Öncelikle tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. 24 Haziran seçimlerinden Cumhurbaşkanımız Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde zaferle çıktık. Güçlü Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Şimdi önümüzde yerel seçimler var ve yerel seçimler için de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Biz sadece seçimlerde değil her zaman sahada olan bir partiyiz ve milletimizin bize güvenini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz. Yerel seçimlerde de inşallah zaferle ayrılarak Salıpazarı’nda  AK belediyeciliği devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı İsmail Yaman’ın ardından konuşan  AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise şunları söyledi:

"ÖNEMLİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ"

“Hepimizin Kurban Bayramı mübarek olsun. Bu bayramda sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye şu anda çok önemli bir süreçten geçiyor. ABD bize ekonomik savaş açmış durumda ve güçlü Türkiye bu süreci de en güçlü şekilde atlatacaktır. Biz büyüdükçe bazı ülkeler bundan rahatsız oluyor, ancak biz yola büyüyen ve gelişen Türkiye parolası ile çıktık ve bu yolda çalışmalarımızı hiçbir engele takılmadan inşallah devam edeceğiz.”

Bayramlaşma törenine AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman,Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri,kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

ak parti salıpazarı kurban bayramı orhan kırcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı