BAŞKAN AKGÜL, “MİLLETİN PARTİSİ 17 YAŞINDA”

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Ak Parti’nin 17. Kuruluş Yıl Dönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN AKGÜL, “MİLLETİN PARTİSİ 17 YAŞINDA”
BAŞKAN AKGÜL, “MİLLETİN PARTİSİ 17 YAŞINDA” habersal.net

Başkan Akgül yayınladığı kutlama mesajında; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde "14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur.

"GÜCÜMÜZÜ MİLLETTEN ALIYORUZ"

Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntılı bir dönemde siyasi hayatına başlayan AK Parti, milletimizin teveccühüyle girdiği her seçimden zaferle çıkarak milletten aldığı gücü yine milletin huzuru, refahı ve ülkemizin gelişmesi için kullanmıştır.

“İLKLERİN PARTİSİ”

 AK Parti’nin kuruluşuyla birlikte bir zamanlar hayal bile edilemeyen hizmetler hayata geçirilmiş, millete hizmet etme yolunda göreve talip olan Ak kadrolar önlerine çıkarılan birçok engele rağmen pes etmeyerek eğitim, sağlık, ulaşım ve enerji alanında toplum yararına olabilecek projeleri halkımızın hizmetine sunarak devrim niteliğinde olan sayısız ilklere imza atmıştır.

“DAİMA MİLLETİN YANINDA”

Gücünü her zaman milli iradeden alan AK Parti iktidarda olduğu süre boyunca her zaman millete ve ülkeye hizmet etmeye devam edecektir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde siyasetin farklı kademelerinde görev alan Ak kadrolar her zaman milletimizin yanında olmaya devam edecek ve partimizin hedefi olan 2023, 2053 ve 2071 hedefine emin adımlarla büyük bir azimle ilerleyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve milletimizin huzuru, mutluluğu ve refahı için canla başla mücadele eden Ak kadroları bugüne kadar ortaya koydukları başarılı çalışmalarından dolayı şahsım ve Salıpazarı halkı  adına tebrik eder, partimizin 17’inci kuruluş yıldönümünü kutlar, ülkemize ve milletimize daha uzun yıllar hayırlı hizmetler yapmayı yüce Allah’tan niyaz ederim.                                          

salıpazarı ak parti halil akgül recep tayyip erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı