Advert
Advert

AK Parti yerel seçim çalışmalarına start veriyor!

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yerel seçimler öncesinde bir strateji belirleyerek eylül ayı itibariyle sahalara ineceklerini belirtti.

AK Parti yerel seçim çalışmalarına start veriyor!
AK Parti yerel seçim çalışmalarına start veriyor! habersal.net

AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sevgi Kafe'de düzenlediği kahvaltı organizasyonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda Ordu'da yaşanan sel felaketine değinen AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Bakanlarımız hemen alanlara intikal ettiler. Yağmur tehlikesi, yaz aylarında Samsun ve Karadeniz Bölgemizde zaman zaman oluyor. Geçmiş tecrübelerimiz ile birlikte mal ve can kaybına yol açmadan geceyi geçirdik.  Vatandaşlarımız için bütün gece çok fazla dua ettik" diye konuştu.

‘EYLÜL AYINDA SAHALARDAYIZ’

Seçim çalışmalarına başladıklarını belirten Karaduman, "Bizim için partimizin geleneği olan, 24 Haziran seçimlerinden sonra ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle seçim değerlendirmelerini yaptık. Seçim öncesi bir strateji belirleyerek çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. Eylül ayı itibariyle sahalarda olacağız. Biz teşkilat olarak üzerimize düşeni yapacağız" dedi.

‘MAKAM ARABALARINIZLA GEZMEYİN’

Son olarak gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karaduman,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Gönül Belediyeciliği' politikasının sorulması üzerine, "Yerel seçimlere 7 aylık bir süreç kaldı. Bu süreçte belediye başkanlarımızın yapması gereken yeni büyük projeler değil, halkla iç içe olacağı çalışmalardır. Belediye başkanları, vatandaşların en çok eleştirdiği konulara yönelmelidir. Mesela daha makam arabası olmadan yaya olarak çalışmalılar. Bu benim küçük bir önerimdir. Sokaklarda mahallelerde kendi belediye sınırları içerisinde görünmelerini isterim. Ben eğer kendilerinde eksiklik varsa 6-7 aylık süreçte tamamlayacaklarına inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

samsun ak parti yerel seçim hakan karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı