Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN ŞAHİN” İZİN VERMEM”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, TEDES konusunda son noktayı koydarak, "Halkımızın zararına olacak hiçbir şeye izin vermem" dedi

BAŞKAN ŞAHİN” İZİN VERMEM”
BAŞKAN ŞAHİN” İZİN VERMEM” habersal.net

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilde uygulanması gündeme gelen Trafik Elektronik Denetleme Sistemi(TEDES) ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şahin, "Halkımızın zararına olacak hiçbir şeye izin vermem" dedi.

HALKTA ENDİŞE YARATTI

Başkan Zihni Şahin, "Bilindiği gibi TEDES konusu bizden önce konuşulan ve Samsun trafiğini rahatlatmak amacı taşıyan bir uygulama olarak düşünülmüş ve karayollarında can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek olarak hayata geçirilmesi planlanmıştı. TEDES denilince Ordu ilimiz örneği nedeniyle halkımız tarafından endişeyle karşılanmıştı. TEDES konusunda gerekli incelemeler yapılmaktadır. İncelemelerimiz sonucunda belirtilen amaçların dışında olduğu ve halkımıza zarar vereceği ortaya çıkarsa asla izin vermem" ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN HALKIN YANINDA

"Bizim görevimiz halkımıza zarar vermek değil, halkımıza hizmet etmektir" diyen Şahin, şöyle devam etti: "Samsunumuzun ciddi bir trafik, otopark problemi bulunmaktadır. Biz bu problemleri çözerken halkımıza maddi olarak bir zarar veremeyiz. Bu konuda ve her konuda biz,  milletvekillerimiz ve siyasi irademiz olarak her zaman halkımızın yanındayız. Halkımızın zararına olacak bir duruma izin vermeyiz.  Samsunumuzun problemlerini çözerken ortak akıl ile hareket edeceğimizi, bilimi esas alacağımızı ve halkımızla birlikte sevgiyle yürüyeceğimizi ilk günden itibaren ifade ediyorum.  Trafik ve genel anlamıyla ulaşım konusunda da bu anlayışımız olacaktır."

samsun zihni şahin tedes
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı