Reklamı Geç
Advert

SİYASET CESARET İSTER

Siyaset yapmak her baba yiğidin harcı değildir. Siyaset dik durmak ister.Siyaset cesaret ister.

SİYASET CESARET İSTER
SİYASET CESARET İSTER habersal.net

Siyaset yapmak her baba yiğidin harcı değildir. Siyaset dik durmak ister.Siyaset cesaret ister. Siyaset düz bir çizgide dosdoğru gitmek ister. Siyaset meydanı boş bulup ahkam kesmek değildir. Siyaset kapalı kapılar ardında nefsini okşamak değildir. Siyaset halkın içinde halkla yapılmalıdır. Aynen Halil Akgül’ün yaptığı gibi…

Tıpkı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği gibi hayat da bir cesaret işidir, hele hele siyaset tam bir cesaret işidir. Bunu göze alamayan, bunu yapamayan zaten bu işe hiç girmesin.”

Genel seçimler bitti. Sırada yerel seçimler var. Kasım’ın ilk haftası veya 2019’un Mart’ında. Bir çok isim geçiyor. Kendileri de isimlerinin geçmesinden hoşnut. Taki iş ciddiyete binene kadar. İsimleri yazılıp çizilmeye başlayınca kıvırma, yok öyle bir şey. Bu da nerden çıktı gibi tepkiler yükseliyor.

Buna saygı duyarım. Öyleyse yerel seçimler yaklaştığında  genel merkez kapılarını aşındırmayacaksın. Belden aşağı vurmayacaksın. Ayak oyunları ve laf ebeliği yapmayacaksın. Vakit geldiğinde dik duracak ben aday değilim diyeceksin. Adayının arkasında duracaksın.

MHP,CHP,İyi Parti bu konuda biraz daha rahat. Ama Ak Parti karışık. Sen varsan biz yokuz diyenler perde arkasında Hacivat-Karagöz oynarlar mı? Göreceğiz.

 

HABERSAL SALIPAZARI SAİT KUZU SİYASET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı