Advert
Advert

Başkan Akgül’ün Ankara ziyareti

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, ilçeyi yakından ilgilendiren projeler hakkında görüşmelerde bulundu.

Başkan Akgül’ün  Ankara ziyareti
Başkan Akgül’ün  Ankara ziyareti habersal.net

Salıpazarı  Belediye Başkanı Halil Akgül, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, ilçeyi yakından ilgilendiren projeler hakkında görüşmelerde bulundu.

Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ile birlikte Ankara'ya giden Başkan Akgül, Samsun Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Ak Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmelerde Salıpazarı’nda  devam eden ve devam edecek projeler hakkında detaylı görüşmeler yapan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Devletimiz bir taraftan terörle mücadele ederken diğer taraftan da ekonomik gelişmelere hız veriyor. Bizde bu bağlamada Ankara'da bir dizi temaslarda bulunduk. Özellikle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan her alanda önümüzü açarak desteklerini esirgemiyor. Bundan dolayı özellikle teşekkür ediyorum.

Salıpazarı ilçemize yapılan her yatırım arlında imzası bulunan başta sayın milletvekilimiz Fuat Köktaş olmak üzere tüm milletvekillerimize teşekkür ediyoruz.Başkan Akgül “ Önümüzdeki günlerde ilçemize yapılması planlanan gençlik merkezi ve devlet hastanesi ile ilgili girişimlerimiz devam ediyor”dedi.

 

salıpazarı ankara halil akgül ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı