Advert
Advert

Çarşamba Belediyesi'nin gözde projesinde fiyasko!..

Çarşamba İlçesi'nde belediye tarafından gerçekleştirilen Doğal Yaşam Parkı’nda Yeşilırmak Gezisi düzenlemek için alınan tekne ilk denemesinde karaya oturdu.

Çarşamba Belediyesi'nin gözde projesinde fiyasko!..
Çarşamba Belediyesi'nin gözde projesinde fiyasko!.. habersal.net
Advert

Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde belediye tarafından gerçekleştirilen Doğal Yaşam Parkı’nda Yeşilırmak Gezisi düzenlemek için alınan tekne ilk denemesinde karaya oturdu.

Çarşamba Belediyesi tarafından 500 dönüm üzerinde inşa edilen Doğal Yaşam Parkı’nda düzenlenecek tekne gezileri için alınan tekne, deneme gezisi amacıyla açıldığı ilk turda karaya oturarak yan yattı.

HESABINI KİM VERECEK?

Kısa süre sonra faaliyete geçmesi beklenen Doğal Yaşam Parkı'nda ırmak debisi nedeniyle yaşanacak aksaklıklar, kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu. Geçtiğimiz günlerde deneme yapılması için Yeşilırmak'ta tura çıkartılan teknenin karaya oturması üzerine vatandaşlar, "Bizlere büyük övgüyle anlatına Yeşilırmak gezisi bu teknelerle mi olacak? Karaya oturup yan yatan tekne nedeniyle ırmakta boğulan olursa bunun hesabını kim verebilir?" dediler.

SU SEVİYESİNİN ALTINDA

Öte yandan, Doğal Yaşam Parkı'yla ilgili olarak inşaat mühendislerinin, "Su seviyesinin altında yapılan bu park su basmasını kaldırabilecek düzeyde değil" itirazında bulundukları öğrenildi.

ÇARŞAMBA DOĞAL YAŞAM PARTI TEKNE YEŞİLIRMAK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı