Advert
Advert

ŞAKİR ŞAHİN 'İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE HAZIR'

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin “Salıpazarı ilçe teşkilatı olarak deneyimli bilgili ve tecrübeli kadrolarımızla yapılacak olan yerel seçimlere hazırız” dedi.

ŞAKİR ŞAHİN 'İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE HAZIR'
ŞAKİR ŞAHİN 'İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE HAZIR' habersal.net
Advert

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin “Salıpazarı ilçe teşkilatı olarak  deneyimli bilgili ve tecrübeli kadrolarımızla yapılacak olan yerel seçimlere hazırız” dedi.

“DENEYİM KAZANDIK”

Yerel seçimlerin erkene alınması ile ilgili Habersal Gazetesine konuşan İlçe Başkanı Şakir Şahin “7 aylık kuruluşu olan İYİ Parti teşkilatı olarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan bir seçim süreci geçirdik. Bu süreç ilçe ilk kez bir seçim deneyimimiz oldu.

“SEÇİME HAZIRIZ”

İYİ Parti Salıpazarı ilçe teşkilat’ında deneyimli bilgili ve tecrübeli kadrolarımızla yapılacak olan yerel seçime hazır olduklarını ifade eden Şahin “Saha çalışmalarımız devam ediyor. Salıpazarı halkının ihtiyaç hasıl olan alt yapı ile ilgili projelerimizi tek tek yerinde inceleyerek gözden geçiriyoruz.

“GÜÇLÜ VE BİLGİLİ ADAYLA ÇIKACAĞIZ”

Salıpazarı ilçesine ve haklına kalıcı projelerimizi hayta geçirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.İYİ Parti teşkilatı olarak Salıpazarı Belediye Başkanlığına güçlü,tecrübeli,bilgili adayla yapılacak olan seçime hazırız.

 

 

SALIPAZARI İYİ PARTİ ŞAKİR ŞAHİN YEREL SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı