Advert

VEZİRKÖPRÜ’DE SOSYAL DENGE ANLAŞMASI SAĞLANDI

Vezirköprü Belediyesi ile sendika arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

VEZİRKÖPRÜ’DE SOSYAL DENGE ANLAŞMASI SAĞLANDI
VEZİRKÖPRÜ’DE SOSYAL DENGE ANLAŞMASI SAĞLANDI habersal.net

Kamu – Sen, Türk Yerel Hizmet – Sen Türkiye Yerel Yönetim Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası, üyelerinin bütçesine katkıda bulunmak amaçlı Vezirköprü Belediyesi ile yaptığı sosyal denge tazminatı sözleşmesini iki yıl daha yeniledi. Sözleşme Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ile  Samsun Şube Başkanı Tuncay Erden arasında imzalandı.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Erden, “Belediyemizde çalışan memurların sosyal ve kültürel düzeylerini yükseltmek, geleceğe güvenle bakmasını temin etmek ve böylelikle ekonomik ve sosyal barışı sağlamak, özellikle çalışma performansını artırmak amacıyla Sendikamız ile yapmış olduğu Sosyal Denge Sözleşmesinde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı, Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edıs’e, Samsun Şube Başkanlığı olarak sendikamız ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

İmza törenine Sendika Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz, Başkan Yardımcıları Ali Riza Kayar, Hasan Hüseyin Uygun ve Samsun Şube Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri de katıldı. 

VEZİRKÖPRÜ KAMU-SEN SOSYAL DENGE İBRAHİM SADIK EDİZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı