Advert

ÇARŞAMBA’DA SİYASİ HAREKETLİLİK

Son zamanlarda yerel seçimlerin Kasım ayının ilk haftasında yapılacağı ile ilgili Başkent kulisleri yerel siyaseti harekete geçirdi.

ÇARŞAMBA’DA SİYASİ HAREKETLİLİK
ÇARŞAMBA’DA SİYASİ HAREKETLİLİK habersal.net

15 Temmuz süreci ile başlayan ve 24 Haziran erken genel seçimleri ile  ete kemiğe bürünen Ak Parti-MHP Cumhur İttifakı Çarşamba’da yerel seçimlere de yansıyacağı gözüküyor

Çarşamba’da Ak Partiden Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıklayan Avrupalı Türk Girişimciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Adem Taflan son yerel seçimlerde MHP’den Belediye Başkan adayı olan İlyas Aydın’ı Salıpazarı’nda ziyaret etti.

SALIPAZARI'NDA ZİYARET

Ak Parti Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Adem Taflan “Çarşamba için varım diyenlerle bir araya geliyoruz.”dedi. Çarşamba için düşünlerini aktaran Taflan “İlyas Aydın’da Çarşamba’nın bir değeridir.”dedi.

KÖSE OFİSİNDE AĞIRLADI.

Yerel seçimlerde adı Belediye Başkanlığı adayları arasında geçen eski Çarşamba Ak Parti İlçe Başkanı ve geçmiş dönem aday adayı Mehmet Köse’de MHP’li Aydın’ı çalışma ofisinde ağırladı. İkilinin samimi pozları dikkatlerden kaçmadı.

Köse “ Çarşamba’da siyasi husumetler değil, birlik, kardeşlik tohumları ekme vaktidir. Cumhur İttifakının 24 Haziran’la sınırlı kalmayacağı görülmektedir. Söz konusu Çarşamba ise herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir” dedi.

AYDIN “İTTİFAK DEVAM ETMELİ”

2014 Yerel seçimlerinde Çarşamba’da MHP’den Belediye Başkan adayı olan Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı İlyas Aydın “Cumhur İttifakının ülkenin geleceği için mutlaka devam etmesi gerekir” dedi.

Adaylığı ile ilgili her hangi bir açıklamaya yapmayan Aydın, Elbette bizim de Çarşamba için projelerimiz ve hayallerimiz var diyerek  her iki aday adayına da gösterdikleri nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

DÜNDAR VE 3 DÖNEM KURALI

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar 2004 yerel seçimlerinden bu yana 3 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürütüyor. Ak Parti’nin tüzüğü gereği 3 dönem kuralına takılan siyasetçiler arasında. Eğer Ak Parti Genel Merkezi bu 3 dönem kuralında bir değişikliğe gitmezse Dündar önümüzde ki yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday olamayacak

ÇARŞAMBA YEREL SEÇİM MEHMET KÖSE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADEM TAFLAN İLYAS AYDIN HÜSEYİN DÜNDAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı