Advert

Karaaslan, "Acımız çok büyük"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Türkiye'yi yasa boğan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Karaaslan,
Karaaslan, habersal.net

Ankara'nın Polatlı İlçesi Uzunbeyli Köyü'ndeki evinden oyun oynamak için çıkan ve sonrasında kaybolan ve 7 gün sonra elektrik direğinin dibinde açılan çukurda cansız bedenine ulaşılan Eylül Yağlıkara'nın ölüm haberi tüm Türkiye'yi yasa boğmuştu. Tacize uğradıktan sonra korkunç şekilde öldürülen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın ardından, kayıp 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in de kaybolduktan 18 gün sonra dere yatağında cansız bedeni bulundu. Leyla Aydemir'in vücudunda küçük darp izlerine ve güneşten kaynaklanan yara izlerine rastlanırken Ağrı Valiliği tarafından yapılan açıklamada ölüm nedeninin açlık olabileceği belirtildi.

Türkiye'yi ayağa kaldıran ve yasa boğan çocuk taciz haberleri ve ölüm haberleri ile ilgili vatandaşlar, zanlıların en ağır şekilde yargılanmasını istedi. Vatandaşlardan bazıları ise 'idam istiyoruz' şeklinde imza kampanyaları başlattı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da; "Eylül ve Leyla...acımız çok büyük,yüreğim yanıyor.. insanlıktan nasibini almamış bu canilere yönelik yasal düzenlemeleri hızla hayata geçireceğimiz yeni dönemde bir anne-bir kadın-bir milletvekili hepsinden öte bir insan olarak üzerime düşeni yapacağım/yapacağız!" dedi.

çiğdem karaaslan Leyla Aydemir Eylül Yağlıkara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı