Advert
Advert

Köktaş'tan yerel seçim uyarısı

Yerel seçimlere az bir zamanın kaldığını göz önünde bulunduran Köktaş, "Belediye Meclis üyelerimiz, Belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız fikir birliğinde görevlerini icra etmeli, dağınık bir yapı görüntüsü verilmemelidir "dedi.

Köktaş'tan yerel seçim uyarısı
Köktaş'tan yerel seçim uyarısı habersal.net
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin 76. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi'nde düzenlenen 76. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak teşkilat üyeleri ile selamlaştı, sohbet etti.

24 Haziran seçimlerinde gösterilen gayretli çalışmalardan ötürü 17 ilçe teşkilatının her kademesinde görev yapan tüm üyelerine teşekkür eden Milletvekili Köktaş, "Yeni bir hükümet modeline geçeceğimiz bugünlerde sadece hükümetin meclisin güçlü olması bizleri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine taşımayacağı yerel yönetimlerinde mutlaka hükümete destek olacak şekilde AK Parti çatısı altında toplanmalıdır.

Yerel seçimlere az bir zamanın kaldığını göz önünde bulundurarak Belediye Meclis üyelerimiz, Belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız fikir birliğinde görevlerini icra etmeli, dağınık bir yapı görüntüsü verilmemelidir "dedi.

HİZMETLER TAKİP EDİLMELİ

Köktaş, " Genel hizmetlerin yapılması seçmen nezdinde yüzde yüz itibar görmediğini insanların iline, ilçesine, mahallesine dokunan hizmetleri de arzuladığını düşünürsek şehrimizin beklentilerini mutlaka iyi değerlendirmelidir.

Yatırım yapılabilmesi, istihdam sağlanabilmesi için Samsun'un 30 yılını karşılayacak yeni sanayi alanlarını oluşturulması başta olmak üzere alt yapı yeni çevre yolları ısrarla takip edilip hayata geçirilmelidir.

Bugüne kadar hükümetimiz ve yerel yöneticilerimiz tarafından Samsunumuza pek çok faydalı projeler hayata geçmiştir "diye konuştu.

SAMSUN AK PARTİ FUAT KÖKTAŞ YEREL SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı