Advert

Borcu olanlar, bu fırsatı kaçırmayın

Salıpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Yılmaz Torun, 31 Temmuz’a kadar sürecek olan, vergi borçlarının yapılandırılmasına ilişkin vatandaşları uyararak,

Borcu olanlar, bu fırsatı kaçırmayın
Borcu olanlar, bu fırsatı kaçırmayın habersal.net

Salıpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Yılmaz Torun, 31 Temmuz’a kadar sürecek olan, vergi borçlarının yapılandırılmasına ilişkin vatandaşları uyararak, “Özellikle peşin ödemelerde, halkımızın büyük kazanımı olacak. Peşin ödemede zorlananlar içinse, 6, 9, 12 ve 18 taksit halinde yapılandırmalar yapılabilecek” dedi.

“HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ”

Borç ödeme işlemlerinin veznelerde yoğunluk yaşanmaması için son güne bırakılmaması konusunda vatandaşlara uyarıda bulunan Torun, yoğunluk yaşanmaması için bazı tedbirler aldıklarını belirterek, “Vatandaşlarımız, vergi ödemelerini belediyedeki veznemizden nakit yapabilecekler” açıklamasında bulundu.

YAPILANDIRMA ÇAĞRISI

2018 yılına kadar olan vergi borçlarının yapılandırmasına devam edildiğine dikkat çeken Mali Hizmetler Müdürü Yılmaz Torun, “7143 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’un yürürlüğe girmesi ile birlikte emlak, çevre temizlik, eğlence ve ilan reklam vergileri yeniden yapılandırılıyor. Mükelleflerin isteğine göre peşin ya da 6, 9, 12 ve 18 taksit halinde yapılandırma yapılacak olup, taksitlerin iki ayda bir ödeme kolaylıkları mevcuttur. Vatandaşlar yapılandırma tarihine bakılmaksızın, kanun kapsamında 31 Temmuz 2018 tarihine kadar, belediyemize ait tüm borçları yapılandırılabilecek” dedi.

salıpazarı belediyesi yapılandırma yılmaz torun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı