Advert

Yıldırım, "Ülkemizin en sancılı seçimini geride bıraktık”

24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım “Öncelikle seçimler ülkemize, milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Yıldırım,
Yıldırım, habersal.net

Yıldırım,“Ülkemizin belki de en sancılı seçimini geride bıraktık. Çok şükür ki alnımızın akı ile bu seçimden çıktık. Biliyorsunuz partimizde bir takım ayrılıklar oldu. Bu ayrılıkların ardından da partimiz ile ilgili spekülasyonlar başladı. Çok yüksek oy kaybı yaşayacağımız yazıldı, çizildi. Geldiğimiz süreçte gördük ki bizler oy kaybetmedik. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin nasıl bir devlet adamı olduğu, gerekirse devlet için her türlü fedakarlıktan kaçınmadığı artık herkesin malumu olmuştur. Sayın Devlet Bahçeli, bugün olduğu gibi her dönemde devlet ve milletten yana tavır takınmış ve bizlere yol göstermiştir.

Geldiğimiz süreçte Ülke genelinde parti mensuplarımız çalışmalarını gerçekleştirdi. Ve Cumhur İttifakı olarak kazanan taraf oldu. Dolayısıyla devletimiz ve milletimiz kazanmış oldu.

Seçimlerin kavga amacı olmaması için elimizden geleni yaptık. İyi bir siyasi hareket ayrıştıran değil, birleştiren özelliğe sahip olmalı. Bu da çok şükür ki Milliyetçi Hareket Partisi’nde vardır.

Yorulmadan yıkılmadan yılmadan hemen yerel seçimlerin startını veriyoruz.Bizim Salıpazarı  diye bir sevdamız var” dedi.

salıpazarı mhp seçim cavit yıldrım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı