Advert
Advert

Başkan Akgül, “Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Türkiye oldu”

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ni değerlendirdi.

Başkan Akgül, “Bu seçimde  kaybeden yok, kazanan Türkiye oldu”
Başkan Akgül, “Bu seçimde  kaybeden yok, kazanan Türkiye oldu” habersal.net
Advert

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül  24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ni değerlendirdi.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül  , seçim sonrası yaptığı açıklamada, kazananın Türkiye olduğunu söyledi. Salıpazarı olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 78, Milletvekilliği seçiminde ise yüzde 65 oy oranını yakaladıklarını aktaran Başkan Akgül, "Her iki seçimde de Türkiye oranlarının üzerinde oy çıkmasından dolayı AK Parti'yi tercih eden halkımıza ve çalışan teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti olarak il genelinde 5 milletvekili çıkardık. Hedefimiz bundan sonraki seçimlerde oylarımızı artırarak desteğimizi daha da yukarılara çıkartmaktır.

Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Türk demokrasisi, Türkiye oldu. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin başta İlçemiz,İlimiz ve Ülkemiz olmak üzere, dünyadaki tüm mazlum milletler için hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.

24 haziran salıpazarı ak parti seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı