Advert
Advert

'TÜRKİYE TEKRAR ÇAĞDAŞ VE HUKUK DEVLETİ OLACAK'

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Salıpazarı ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

'TÜRKİYE TEKRAR ÇAĞDAŞ VE HUKUK DEVLETİ OLACAK'
'TÜRKİYE TEKRAR ÇAĞDAŞ VE HUKUK DEVLETİ OLACAK' habersal.net
Advert

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Salıpazarı ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yaşar, Türkiye'nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirtti

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, esnaf gezilerini sürdürüyor. Vatandaşla iç içe olan Bedri Yaşar'a İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı olan Murat Temur, Neriman Sağlam ve Saydam Bayram da eşlik etti. İYİ Parti aday adaylarının sıralamaya girememelerine rağmen ilk sıra adayıymış gibi çalışmaları vatandaşın da dikkatini çekti.

'TÜRKİYE KAZANACAK'

İlk olarak İYİ Parti Salıpazarı İlçe Başkanlığı'na gelen Bedri Yaşar ve milletvekili aday adayları burada bir süre partilileri ile sohbet ettiler. Daha sonra Yaşar, ilçe yöneticileri ile birlikte esnaf gezisi yaptı. Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen Bedri Yaşar, sorunların çözümü için kendilerinin ve partilerinin önerilerini anlatarak 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener ve kendileri için destek istedi. İYİ Parti Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Türkiye'nin demokrasi, kalkınma, sanayileşme, çağdaş hukuk devleti hedeflerine ulaşacağını belirtti. Yaşar, "İYİ Parti ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulabilmesi için yola çıkan iyi insanlardan oluşmuştur. Ülkemizi demokrasi, kalkınma, hukuk, sanayileşme yolunda sürekli ileri götürecek kadro İYİ Parti'dedir. Biz diyoruz ki Türkiye yüzünü güneşe dönecek ve İYİ'ler kazanacak, Türkiye kazanacak" dedi.

SALIPAZARI İYİ PARTİ BEDRİ YAŞAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı