Advert
Advert

50 metre için 4 kilometre gidiyorlar!

Çarşamba Cumhuriyet Mahallesi sakinleri mahallelerine giriş yolu yapılmasını istiyorlar.

50 metre için 4 kilometre gidiyorlar!
50 metre için 4 kilometre gidiyorlar! habersal.net

Çarşamba Sanayi Sitesi’ndeki kavşaktan mahallelerine giden yolun ters yönde kalması nedeniyle 2 kilometre ileriden dönerek gelmek zorunda kaldıklarını dile getiren mahalle halkı, 2 kilometre ileriden dönmelerinin yerine sanayi sitesi kavşağından mahallelerine bir yol açılması ile sorunlarının giderileceğini dile getiriyorlar.

"YILLARDIR BU SORUNU YAŞIYORUZ"

Mahalle sakinleri adına açıklama yapan Ahmet Soycan, “Yıllardır mahallemize giriş yolu ile alakalı her yere başvurduk. Belediyemize gidiyoruz karayollarına yönlendiriyorlar, karayollarına gidiyoruz kendilerinin bakmadığını söylüyorlar. Yıllardır bu yol sorununu yaşıyoruz. 2 kilometre ileriden döndüğümüz takdirde mahallemize giren yola ulaşabiliyoruz. Gidiş-geliş 4 kilometre gitmektense Çarşamba Sanayi Sitesi kavşağında bulunan ancak tek yön olan yola bir giriş verilmesi durumunda sorunumuz zaten çözülecek.

"BAŞKANIN BU YOLA EL ATMASINI İSTİYORUZ"

Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Dündar mahallemizin yollarını yaptı ve mahallemizi yaşanacak bir hale getirdi. Biz başkanımızın bu yolumuza da el atmasını ve binlerce kişinin yaşadığı bu mahallenin yol sorununu gidermesini istiyoruz. Çünkü insanlar 2 kilometre ileriden dönmektense ters yönden gidiyorlar bu da kazalara davetiye çıkarıyor. Biz bir can kaybı olmadan, bu yoldan dolayı kan akmadan bu sorunun giderilmesini mahalle halkı olarak istiyoruz” diye konuştu.

ÇARŞAMBA CUMHURİYET MAHALLESİ SANAYİ KAVŞAĞI YOL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı