Advert
Advert

YILDIRIM, “ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım, “Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.”dedi.

YILDIRIM, “ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”
YILDIRIM, “ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR” habersal.net

Yıldırım habersal gazetesine yaptığı açıklamada “Genel Başkanımızın daha önceden belirttiği gibi bizim Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

MHP, 15 Temmuz ve takibinde Yenikapı ruhu ile birlikte ülkenin içinde bulunduğu zor durumdan dolayı önce vatan demiştir ve vatanın selameti için Hükümetle birlikte hareket etmiştir.

HALKIMIZ MHP’YE OY VERECEKTİR.

MHP Salıpazarı İlçe Başkanı Yıldırım “ Bu sürecin devamında yapılan 16 Nisan anayasa değişikliği halk oylamasında AK Parti ile  birlikte MHP'de evet demiştir ve anayasa oylamasını zaferle  halkımız onaylamıştır. Şimdi de anayasa oylamasının devamı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet  sisteminin gelmesi ile ülkemizde ilk defa 24 Haziran'da Başkanlık seçimi yapılacaktır ve bu seçimde MHP'nin Cumhurbaşkanı  adayı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Seçimler MHP ile birlikte AK Parti Cumhur İttifakı adı altında birlikte girmektedir. Halkımız Cumhur İttifakına ve MHP'ye oy verecektir. " dedi.

SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ.

MHP İlçe Başkanı Cavit Yıldırım, 24 Haziran seçimlerine kadar Salıpazarı’nda görüşmediğimiz vatandaş, sıkmadığımız el kalmayacak. Salıpazarı’nda MHP tarihinin en yüksek oyunu alacaktır.Milletimiz doğrunun yanında ve destekçisi olacaktır.Buna cani gönülden inanıyorum.

İTTİFAKI HAZMEDEMEYENLER VAR.

Ülke genelinde olduğu gibi Salıpazarı’nda Cumhur İttifakını hazmedemeyenler var diyen Yıldrım, “Gerek muhalerfet partilerinden gerekse iktidfar partisi mensuplarından bizimle yan yana gelmekten imtina edenleri görüyorum. Zaman kişisel menfaatleri geri plana bırakma zamanıdır. Zaman bir ve birlikte olma zamanıdır. Benimle aynı karede görünsen ne olur görünmesen ne olur. Biz genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin neferleriyiz. O ne derse , biz onun yolundan gideriz. Ama görüyorum ki Salıpazarı ayrı telden çalıyor.”dedi.

 

 

SALIPAZARI MHP CAVİT YILDIRIM CUMHUR İTTİFAKI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı