İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN KADİR GECESİ MESAJI

İYİ Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN KADİR GECESİ MESAJI
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN KADİR GECESİ MESAJI habersal.net

İyi Parti İlçe Başkanı Şakir Şahin, "Kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularını yoğun olarak yaşadığımız 11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamaya hazırlandığımız bugünlerde Kadir Gecesi’ne erişmenin heyecanı ve maneviyatını yaşıyoruz" dedi.

Başkan Şahin, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yer yüzüne indirildiği gündür. Manevi duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız bu gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için bizlere eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Onun için bu mübarek gecenin gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, ülkemize ve aziz milletimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu gecenin getirdiği esenlik ve selametin, Salıpazarılı hemşehrilerimizi, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını, yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Şahin, "Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunmaktadır. Milletimiz, bu eşsiz fırsatın şuurunda olarak, bu gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde yararlanacağına inanıyorum.

Bu düşünce ve duygularla hemşehrilerimizin ve tüm İslam dünyasının Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, Yüce Mevla'dan barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı'na da eriştirmesini diliyorum" şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ SALIPAZARI ŞAKİR ŞAHİN KADİR GECESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı