Advert
Advert

CANER GÖKTEPE, SALIPAZARI’NDA VATANDAŞI UYARDI

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, seçim turlarını sördürüyor. Göktepe, vatandaşlara, "Geçmişte yaşanan maaş, SGK, hastane kuyruklarını unutmayın" diye seslendi.

CANER GÖKTEPE, SALIPAZARI’NDA VATANDAŞI UYARDI
CANER GÖKTEPE, SALIPAZARI’NDA VATANDAŞI UYARDI habersal.net

Caner Göktepe, seçim çalışmaları için gittiği Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde vatandaşlara seslenerek, "4 Haziran’da sandığa gittiğinizde yapan zihniyetle, iktidara geldiğimizde 'yıkacağız' diyen zihniyeti birbirinden ayırın" dedi.

'BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN'

Milletvekili Adayı Caner Göktepe, seçim çalışmalarına Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde devam etti. İftarını Salıpazarı ilçesi Albak Mahallesi’ndeki vatandaşlarla yapan Göktepe, Salıpazarlı vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileterek, "Rabb’im birliğimizi, beraberliğimizi ve huzurumuzu daim eylesin" diye konuştu.

VATANDAŞA GEÇMİŞİ HATIRLATTI

24 Haziran'ın Türkiye için önemli bir eşik olduğunu ve Türkiye'nin 24 Hazirandan sonra önemli bir sürece doğru yol alacağını ifade eden Göktepe, "Sizlere burada 16 yıllık AK Parti icraatlarını anlatmaya kalksam ne saatler ne geceler yeter. Ama bir noktaya değinmek istiyorum. Lütfen 24 Haziran’da sandığa gittiğinizde yapanla yıkanı ayırt ediniz. Büyüklerimizin yaşadığı, gördüğü maaş kuyruklarını, SGK kuyruklarını unutmayın ve unutturmayın. Hastanede hastalarınızı esir alan zihniyetle bugün sağlık hizmetlerinizi ayağınıza kadar getiren zihniyeti sandığa gittiğinizde muhakkak ayırın. 24 Haziran’da sandığa gittiğinizde vaat edip gerçekleştirenlerle, hakaret edenleri birbirinden ayırın. Yapan zihniyetle, iktidara geldiğimizde 'yıkacağız' diyen zihniyeti birbirinden ayırın. Beni bağrınıza basıp misafir ettiğiniz için sizlere müteşekkirim. Rabb’im, bizleri mübarek Ramazan ayından hissesini alanlardan eylesin, ibadetlerimizi kabul buyursun" dedi.

 

SAMSUN SALIPAZARI AK PARTİ CANER GÖKTEPE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı