Advert
Advert

CAMADAN “SAMSUN’U DAHA GÜÇLÜ TEMSİL EDECEĞİZ”

MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan’ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor

CAMADAN “SAMSUN’U DAHA GÜÇLÜ TEMSİL EDECEĞİZ”
CAMADAN “SAMSUN’U DAHA GÜÇLÜ TEMSİL EDECEĞİZ” habersal.net

Esnaf ziyaretlerinde 24 Haziran’daki seçimin önemine değinen MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, “Partimiz olarak mecliste Samsun’u daha güçlü temsil edilmek ve hem ülkemizi, hem de şehrimizi ilgilendiren kararlarda söz sahibi olabilmek için halkımızdan destek bekliyoruz” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına hız verdi. Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Camadan, aynı zamanda da esnafların sorunlarını dinliyor. İlkadım ilçesindeki esnafları ziyaret eden Camadan, kendisine iletilen sorunların tümünü not alıyor ve meclise girmesi durumunda hepsi ile ilgileneceğinin sözünü veriyor.

Yaptığı ziyaretlerde özellikle 24 Haziran’daki seçimin önemine değinen Camadan; “24 Haziran’da sıradan bir seçime gitmiyoruz. Ülkemiz için gerçekten büyük önem taşıyan, hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir karar vereceğiz. Bu nedenle ben öncelikle tüm halkımızın sandığa gitmesini ve vatandaşlık görevini en doğru şekilde yerine getirmesini kendilerinden rica ediyorum. MHP olarak mecliste Samsun’u daha güçlü temsil edilmek ve hem ülkemizi, hem de şehrimizi ilgilendiren kararlarda söz sahibi olabilmek için halkımızdan destek bekliyoruz. Amacımız Samsunluluk ruhunu mecliste ön plana çıkartabilmek. Bunun için de halkımızın oylarına talibiz” dedi.

SAMSUN MHP MURAT CAMADAN SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı