Advert
Advert

TEKİN “MHP ÜLKENİN SİGORTASIDIR”

MHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine yüzlerce davetli katıldı

TEKİN “MHP ÜLKENİN SİGORTASIDIR”
TEKİN “MHP ÜLKENİN SİGORTASIDIR” habersal.net

Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, MHP 27. Dönem Milletvekili Adayları Murat Camadan ve Mine Aktaş, Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle temsilcilerinden oluşan yüzlerce vatandaş katıldı.

“MHP SİGORTADIR”

24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerin önemine değinen MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin çimentosu ve güvenlik sigortasıdır. Bunu tarihi boyunca ispatlamıştır. Hiçbir zaman kendi şahsi çıkarlarını düşünmemiş ülke, vatan ve millet meseleleri söz konusu olduğunda her türlü fedakarlığı yapan bir siyasi parti olduğumuz için bu ülkenin sigortası Milliyetçi Hareket Partisi'dir.

“ERDOĞAN’A DESTEK BEKLİYORUZ”

Altında Milliyetçi Ülkücü hareketin imzası olan yeni hükümet sistemine geçeceğimiz bu seçimde, Milliyetçi Hareket Partisi olarak 15 Temmuz gecesi kendiliğinden oluşan, Yenikapı'da olgunlaşan birlik ve beraberlik ruhunun devam edebilmesi için bir ittifak oluşturduk. Bu ittifakımızın adı Cumhur İttifakı. Genel başkanımızın ifadesiyle Millet Aklı. Bu yüzden Cumhur İttifakı'nın adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinizi bekliyoruz.

“MECLİSTE GÜÇLÜ MHP”

Aynı zamanda bir diğer önceliğimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi'nin TBMM'de daha güçlü temsil edilebilmesini sağlamaktır. MHP'nin mecliste güçlü olması demek ülkemizin daha güvenli ve huzurlu olması demektir. Mecliste güçlü MHP, çıkaracağı yasalar ile hükümete yol gösterici olacak ve toplumun her kesiminin sorunlarını çözebilecek insiyatif üstlenecektir. Aynı zamanda Samsunluluk ruhu taşıyan, Samsun'u bilen, tanıyan sorunlarına çözüm üretebilen ve bu sorunları her platformda cesurca dile getiren bir milletvekilimiz vardı. Şimdi ise bu sayıyı arttırma vaktidir. Sayın Grupbaşkanvekilimiz ve Miletvekilimiz Erhan Usta'nın yanına Samsun'dan en az 3 milletvekili daha göndermek için sizlerden destek bekliyoruz" dedi.

SAMSUN MHP TANER TEKİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMHUIR İTTİFAKI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı