Advert
Advert

MHP’Lİ OKAN “Kalkınmanın ilk adımı destek”

Salıpazarı’nda seçim çalışmalarına devam eden MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, “İlçelerimizi kalkındırmanın ilk adımı, esnafımızı ve çiftçilerimizi desteleyerek yapacağız” dedi

MHP’Lİ OKAN “Kalkınmanın ilk adımı destek”
MHP’Lİ OKAN “Kalkınmanın ilk adımı destek” habersal.net
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmaları Ayvacık ilçesinde sürdürdü. Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Erdem Okan, Cumhur İttifakı'nın milli bekanın teminatı olduğunu vurgulayarak, “24 Haziran’da yapılacak seçimler, ülkemiz ve milletimiz için önemi büyük. Yeni sistemde meclisin gücü artıyor. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etme amacıyla yola çıktı. Esnaflarımızın sorunlarını biliyoruz. Ayvacık sürekli göç veren bir ilçemiz. İlçemizi kalkındırmanın ilk adımını, esnafımızı destekleyerek atılabileceğine inanıyoruz. Seçim beyannamemizde yer alan ve esnaflarımızı ekonomik darboğazdan kurtaracak vaatlerimizi gerçekleştirmek için partimize destek istiyoruz.” diye konuştu.

Daha sonra Ayvacık Kaymakamlığı’na geçen Erdem Okan, kaymakamlıkta görevli müdür ve memurlarımızla sohbet etti. Ayvacık Ziraat Odası Başkanlığı'nı da ziyaret eden Okan, Oda Başkanı Erdal Avcı ile bölgenin zirai sorun ve çözümleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. MHP Milletvekili Adayı Okan, Keskinoğlu Mahallesi'nde düzenlenen ve civar köylerden de vatandaşların katıldığı iftar davetine icabet ederek, Kur'an-ı Kerim tilaveti dinledi.

Salıpazarı'nda gerçekleştirilen iftar organizasyonuna MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile birlikte katılan Erdem Okan, ilçe muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle iftarını açtı. MHP Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim beyannamelerindeki çiftçilere yönelik vaatleri paylaşarak, “Tarımsal giderleri azaltarak, doğru teşviklerle daha fazla üretimi sağlayacağız.  Çiftçilerimizin ürünlerini emeklerinin karşılığında alacağımızı taahhüt ediyoruz.” diye konuştu.
 

SALIPAZARI MHP ERDEM OKAN İFTAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı