Advert
Advert

MURAT CAMADAN GENÇLERLE HALAY ÇEKTİ

Seçim çalışmaları sırasında özellikle gençlerle yakın diyaloglar kuran Murat Camadan, “Gençlerimizin gerçekten çok bilgili, donanımlı ve çalışkan olduklarını gördüm. Bu da beni ülkemizin geleceği adına son derece mutlu ediyor” dedi

MURAT CAMADAN GENÇLERLE HALAY ÇEKTİ
MURAT CAMADAN GENÇLERLE HALAY ÇEKTİ habersal.net

Yaklaşan seçim öncesi çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, özellikle gençlerle olan diyalogları ile dikkat çekiyor. Saha çalışmaları sırasında genç kitleden büyük ilgi gören Murat Camadan, samimi tavırları ve esprili kişiliğiyle de ön plana çıkıyor.

Gençlerle halay çekip şarkılar söyleyen Murat Camadan, kendisine gösterilen bu yakın ilgiden de son derece memnun olduğunu söyledi.

Genç neslin geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Camadan, “Genç bir milletvekili adayı olarak özellikle genç nesille çok yakın diyaloglar kurabiliyorum. Onlarla sohbet edip, taleplerini dinliyorum. Seçim çalışmalarımız boyunca gençlerimizle yaptığımız sohbetlerde kendilerinin gerçekten çok bilgili, donanımlı ve çalışkan olduklarını gördüm. Bu da beni ülkemizin geleceği adına son derece mutlu ediyor. Gençlerimizin her platformda şans bulmaları gerekiyor. Mecliste görev almam durumunda gençlerimizin ülke menfaatlerindeki taleplerini yerine getirebilmek için elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

SAMSUN MHP MURAT CAMADAN SEÇİM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı