Advert
Advert

Alabalık tesisinde soygun!. Kira bedeli de ne?

Salıpazarı ilçesinde yeni hizmete giren bir Alabalık Tesisi’nde 2 semaver çay sipariş eden vatandaşlara 150 lira hesap çıkarıldı.

Alabalık tesisinde soygun!. Kira bedeli de ne?
Alabalık tesisinde soygun!. Kira bedeli de ne? habersal.net

Salıpazarı ilçesinde yeni hizmete giren bir  Alabalık Tesisi’nde 2 semaver çay sipariş eden vatandaşlara 150 lira hesap çıkarıldı.

SADECE 2 SEMAVER ÇAY İÇTİK.

Salıpazarı’ında kamu kurumda işçi olarak çalışan  Recep Kurnaz ve mesai arkadaşları çay içmek için ilçede yeni açılan bir  Alabalık Tesisleri’ne giderek iki adet semaver çayı söyledi. Sohbet sonrası hesap isteyen grup gelen 150 liralık hesap sonrası şoke oldu.

ŞOK OLDUK.

Kendilerinden işletme tarafından kira bedeli alındığını dile getiren Recep Kurnaz, “Bundan yaklaşık 20 gün önce mesai arkadaşlarımla birlikte  Alabalık tesislerine giderek 2 semaver çay söyledik ve yaklaşık 2 saat arkadaşlarımla sohbet ettik. Hesabı istediğimizde ise gelen hesap karşısında şoke olduk. 150 lira hesap geldi.

110 TL KİRA BEDELİ

Bunun üzerine işletme sahibinden dilekçe yoluyla faturayı istedim. Fatura ise 20 gün sonra elime ulaştı ve ikinci şoku yaşadım. Semaver çayına verdiğimiz ücret 40 lira ancak bize işletme tarafından 110 lira kira bedeli çıkarılmış.

BÖYLE REZİLLİK OLMAZ

Böyle bir mantık olabilir mi? Oturmak için bir yere gidiyorsunuz ve size kira bedeli yazıyorlar. Ben böyle bir rezillik görmedim ve o işletmenin artık değil yakınından geçmek, tüm herkese de yaşadığım bu olayı anlatıyorum” şeklinde konuştu.

SALIPAZARI ALABALIK KİRA BEDELİ SEMAVER ÇAY RECEP KURNAZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yucel saglam     2018-05-23 insanları Soymanin başka bir versiyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı