Reklamı Geç
Advert

“AKIL OYUNLARI” SALIPAZARI’NDA

Salıpazarı Belediyesi “1. Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları El Sanatları Sergisi” düzenlenen törenle açıldı.

“AKIL OYUNLARI” SALIPAZARI’NDA
“AKIL OYUNLARI” SALIPAZARI’NDA habersal.net

Bu yıl 1.si düzenlenen Zekâ Geliştirici Ahşap Akıl Oyunları El Sanatları Sergisinin açılışını Salıpazarı Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın ve Belediye Başkanı Halil Akgül yaptı.


Başkanl Akgül, “1. Akıl Oyunları’nda öğrenci, öğretmen, velilerimizle birlikte bu etkinlikte olmaktan  mutluluk duyuyoruz” dedi.


Belediye olarak ilçe genelindeki tüm çocuklara her türlü konuda hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Akgül, “ilçemizdeki çocuklara elimizden gelen her türlü katkıyı sağlamaya çalışıyoruz. Umarım bu birliktelik çocuklarımıza olumlu bir şekilde yansıyacaktır” diye konuştu.


Birçok akıl oyunları bulunan serginin 3 gün süreyle ücretsiz olarak tüm Salıpazarı’na  halkına hizmet edeceğini belirten Akgül, “Sosyal ve kültüre her türlü girişime destek veren bir belediyeyiz. İlçemizde de bu amaçla hem sağlıklı hem de eğitici ahşap oyunlarını çocuklarımızla buluşturmak amacıyla bu sergimizi açtık.”dedi.

Başkan Akgül ve Kaymakam Günaydın oyun stantlarını gezerek çocuklarla oyun oynadı.

Salıpazarı Hasan Çelebi Çok Programlı Lisesi Kapalı spor salonunda başlayan oyunlar üç gün süreyle tüm çocuklara ücretsiz olarak sunulacak.

SALIPAZARI AKIL OYUNLARI HALİL AKGÜL HHİLAL KÜSMEZ GÜNAYDIN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
TARIM FUARINA ÇARŞAMBA DAMGASI
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı
Başkan Akgül Gaziler Günü'nü kutladı